قرار بود از زندگی جدیدم براتون بنویسم.

شب اول آرش و همسرش زحمت کشیدن برام پتو و بالشت اوردن و نجاتم دادن از سرما. 

فرداش هم ارش منو تا مرکز شهر رسوند که بتونم کارت اتوبوس بگیرم و برم اداره مالیات برای یه سری داستانا که شاید بعدا توضیح دادم الان حسش نبست. 

تو مرکز شهر پتو و بالش و کلافه و رو تختی رو بالشی خریدم با یه سری خوردنی و اومدم خونه با اتوبوس و دستهای پر.

پس فرداش همت کردم رفتم یه جای دورتر و قابلمه و اینا خریدم که بعدا فهمیدم چیز بدی گرفتم و باید عوضش کنم! خلاصه با کلی گم شدن و دو سری اتوبوس و اینا بلخره رسیدم به خونه. 

روز بعدش که پریروز باشه ارش و زنش منو بردن همون منطقه که دیروز رفته بودم. و من کل خریدامو کردم و ریختم تو ماشین ارش و تا خونم اوردم. خدا خیرشون بده بزرگترین کمک بود.

دیگه همین دیگه. دیروزم بلخره ناهار یه پاستا با یه کباب چوبی گوشت چرخگرده که خودم تو سس خوابونده بودم درست کردم و حسابی به خودم حال دادم. 

و امروزم هنوز هیچ کار نکردم:) دیگه کم کم باید خودمو تو محیط پیدا کنم:)

خب از چیزهای جالیی که اینجا دیدم براتون بگم:

۱. اتوبوسا توشون جای وصل کردن یو اس بی هست برای شارژ گوشی و اینا

۲. اینجا اتوبوسا وقتی وایمیستن یکم به سمت جهت سوار شدن مسافر خم میشن تا ارتفاع بیاد پایین و طرف راحت سوار شه!!

۳. اینجا چون محیط زمستونا سرده کل دانشکده های دانشگاه رو از زیر با زیرگذر به هم وصل کردن که شما از اولین نقطه وارد شی دیگه لازم نیست بیای رو سطح زمین و همون زیر گرم میمونی!

۴. دانشگاه در و سر در و . ندارد! 

۵. کار کردنشون خیلی جالبه تو دانشگا! اولا ساعت ورود و خروج خیلی معنی نداره! استاد هم لول دانشجوی دکتراس چون همشون استخدام مجسوب میشن! پس لازم نیس هر جا میخوای بری به استاد یا کسی توضیح بدی! یا حتی بگی چرا دیر یا زود اومدی! این یه وجه داستانه! وجه دیگه اونجاس که اینا هر ساعتی بیان، ساعت ۹ میرم فیکا!(یه جاییه فقط استادا و دانشجو دکتراها میرن! کارت اینا فقط درشو باز میکنه! قهوه مجانی و چایی و یخچال و فر و . هست! تااااازه! ظرف اینام هست و ماشین ظرفشویی که همه ظرفشونو بهد خوردن میچینن توش!). خب گفتم ۹ تا ۹:۳۰ فیکا. ۱۱ تا ۱۲ ناهار! ۲ تا ۲:۳۰ فیکا! ۴ هم میرن خونشون!!!!!!! خیلی باحالن! بعد اگر تو نری فیکا بهشون بر میخوره ناراحت میشن:) 

۶. همه به شدت عجیب انگلیسی بلدن. میشه گفت با تقریب خوبی بالای ۹۰٪ شون بلبل انگلیسی حرف میزنن باهات!

باز اگر چیز خاصی مد نظرتون بود بگید بیام ازش حرف بزنم یا برم ببینم چطوریه بیام بهتون بگم:)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اسباب بازی سامی تویز چاپ مرکزي Gogle 2 سختي کار امیر عباس رحیمی کتابان ولایت اسلام حقوق و وکالت در ایران دوچرخه سواری وبلاگ بلیط چارتر ارزان تیک بان