امروز یکشنبس و هوا اینجا مه:) 

بهشته واقعا . اگر آقای معجزه اینجا بود قطعا اینجا بهشت من بود . و حیف که انقدر جاش خالیه .

از یوتیوب اجرای بردلی کوپر و لیدی گاگا تو اسکار رو گذاشتم داره میخونه . 

نشستم رو به پنجره و کیف میکنم از اینهمه سبزی و قشنگی:) چقدر قشنگه اینجا:) 

پنجره اتاقم رو به یه خیابونه. در واقع من طبقه بالای همکفم ولی اینجا چون یکم شیب خورده از خیابون اومده پایین خونه من هم سطح خیابونه در واقع:) ولی خب عوضش بسیار زیباست:) این تیکه که گفتم شیب خورده همش چمنه. ازونور اون دست خیابونم همش چمنه و بعدش یه سری ساختمون آجری رنگ هست که از بین سبزی ها و درخت ها پیداست:) این وسط توی چمن های اونور خیابون یه سری گل زرد ازینایی که تو جمن در میاد هم در اومده که خیلی خوشگلتر کرده . عکسشو حالا اپلود میکنم براتون ببینید:) 

این خیابونی که خونه من رو بهش هست از توش هم اتوبوس رد میشه هم ماشین . ولی اینجا انقدر خلوته مجموعا که خوبه گه گاه اتوبوس و ماشین رد میشه . 

ساختمونی که من توشم  سه طبقس که هر طبقه ۱۸ تا اتاق یه نفره داره:) و خب خیلی هم نزدیک دانشگاس . و ساختمون همه دانشجون . 

از حال و احوالم اینجا براتون بگم . من هیچ سختی احساس نمیکنم به واقع. حس میکنم هرچی هست از شرایطم تو ایران بدتر نیست اصلا . آرامش دارم . راحتم . و اینکه هرچی هست اختیار زندگیم دست خودمه . غذا پختن و خرید کردن و تنهایی هنوز اصلا اذیتم نکرده . اصلا حس نمیکنم سخته یا بده . خیلیم خوبه اتفاقا:) آخیش! 

خب قرار بوده یه کتابیو تموم کنم تا یه جاییش برای سه شنبه ارائه بدم ولی خیلی عقبم! برم که به اون برسم:) گفتم بیام یکم در جریان بذارمتون

راستی دیروز با دختر هندیه رفتیم تو مرکز شهر. خرید کردم از پیراهن هایی که خیلی وقت بود دلم میخواست ولی هی مامانم میگفت تو چاقی و اینا بازن و بهت نمیادخریدم! اتفاقا خیلیم بهم میاد و قشنگه! یقه اش هم بازه و استینم نداره! و کوتاه هم هست اتفاقا زانوهام بیرونه! ولی به خودم مربوطه! البته فعلا بیرون نتونستم خودمو قانع کنم بپوشمش ولی توی خونه پوشیدم و خیلیم خوشگله:) دوستش دارم! اقای معجزه هم دیدش و کلی ذوق کرد چقدر خوشگله بهت میاد:)

همین دیگه! اقا برم کتابمو بخونم که دیر شد و مونده! 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

املاک منطقه يک ردیاب خودرو،جی پی اس خودرو سقوط در خیابانِ بیست و یکم اجاره ماشین,اجاره ماشین عروس,کرایه ماشین عروس ماه کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. بلوک دو معرفی کالا فروشگاهی نقش هنر رنگین کمان