امروز با جسلین (همکار هندیم) رفتیم پیاده روی . 

منو برد بالای یه جایی که در واقع محل مورد علاقه خودشه . ازونجا بخشی از شهر پیدا بود . چهار تا از دریاچه های توی سطح شهر و البته مرکز شهر و متعلقاتش . جای قشنگی بود .

دختر خوبیه . حس بدی بهش ندارم چون زیادی دختر نیست و کاراکترش همون مدلیه که من باهاش میجوشم . خودشم میگه کاراکتر تو چیزیه که من باهاش حس میکنم راحتم . خلاصه با هم خیلی خوبیم فعلا . هم اتاقیمم هست دقیقا پشت سر من میشینه توی اتاقمون . 

از اونجا دو تایی اومدیم بعدش پایین و رفتیم خرید کردیم یکم. و کلی گپ زدیم و خاطره تعریف کردیم و خندیدیم با هم . 

زبانشم خیلی خوبه به نسبت . راحت و روون حرف میزنه . و البته که لهجه شدید و بد هندی ها رو نداره . کاملا میشه فهمید چی میگه . 

امروز روز خوبی داشتم .

یه کتابی هست استاده بهم داده که بخونمش تا هفته بعد یه بخشاییشو . به هرچیزی میرسم که از بیخ بلد نیستم میشینم یوتیوب سرچ میکنم ویدیو اموزشی ازش میبینم تا بتونم یاد بگیرمش حسابی. خیر سرم به عنوان یه دانشجوی دکترا باید همه چیزو از بیخ خوب بلد باشم . واسه همین دارم سعی میکنم هر چیزی رو حسابی یادش بگیرم با حواشیش تا جایی که دستم میرسه و وقتم اجازه میده . نصف سهمی که باید میخوندمو تا الان خوندم و البته چون سرعت خوندنم داره به تدریج بهتر میشه و اینکه ویدیوها هم کمک میکنه زودتر مطالب جا بیفته دارم خوب پیش میرم مجموعا . 

بعد از ظهرش یه پسره هست قراره تو آزمایش ها کمکم کنه . اومد دنبالم با هم رفتیم پایین . بنده خدا معلومه چقدر سختشه انگلیسی حرف میزنه . با اینکه به واقع لهجه اش خیلی خوب و اوکیه و بلدم هست . ولی به طور واضحی داره زجر میکشه بنده خدا:) ولی دیگه با من مجبوره:) بهرحال . بعد از پیچ بستن و پیچ سفت کردن و هی تلاش برای یافتن شلنگ های مناسب و سفت کردنشون و جلوگیری از نشتشون موفق شدیم تست کیس ازمایشی دست گرمی رو درست کنیم که کار کنه . تهش کلی ذوق کردیم و خوشحال شدیم:) 

آقا جزو جالبی جات اینجا براتون بگم. دست دادن خیلی عجیب غریبه تو فرهنگ اینا . همو میبینن از دور وایمیستن به هم میگن Heyyyyyyyyyyy و همین! همین و بس! دست دادن خیلی عجیبه براشون! خیلی عجیب غریب به نظر میای اگر تلاش کنی باهاشون دست بدی مثلا! باید فقط از دور وایسی بگی هی! خیلی عجیب و جالبه این بخش فرهنگشون به نظرم! و تقریبا فرقی نداره غریبه باشه یا اشنا! شروع با همین هی هست! حالا میخواد پروفسور باشه یا بقال! هرچی! هی و همین و بس:)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سرویسکار 09196239826 مرکز مشاوره تلفنی تاسیسات ساختمان مانا انرژی 09221034972 مشاور تخصصي دستگاه هاي نظافت و شستشوي صنعتي David Barbara Lee رفیق فابریک روناس طرح لینک‌های مفید و ارزشمند